Upřesňující informace ke zkouškám nanečisto

16.2.2024 - Veronika Formánková
Upřesňující informace ke zkouškám nanečisto

Místo konání: Libušská 1 - zasedací místnost MČ Praha-Libuš

Čas: 8,45 hod.

 

S sebou: 

*na všechny testy jsou nutné psací potřeby (pero, propisovací tužka – modrá nebo černá barva). Žák může mít hodinky na sledování času, musí je však mít umístěny vedle sebe na lavici. K poznámkám do testových sešitů může žák využít jakékoli (např. i barevné) psací potřeby. Žák nemůže používat tzv. gumovací pera či fixy, korektory, které mohou po digitalizaci způsobit horší viditelnost zápisu.

 

Na matematiku navíc rýsovací potřeby  (pravítko s ryskou, úhloměr, kružítko, tužka a jiné). 

 

Předpokládaný konec:  12 -13 hod.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies