Pronájmy

Přijďte si k nám zasportovat!

Hledáte ideální místo pro sportovní aktivity nebo akce? Naše škola nabízí pronájem prostorných a moderně vybavených tělocvičen, které jsou ideální pro různé druhy sportovních aktivit, cvičení, tanečních kurzů nebo jiných akcí.

Naše tělocvičny jsou vybaveny kvalitními sportovními podlahami, šatnami a veškerým potřebným vybavením. Pronájem je možný jak pro jednorázové akce, tak pro pravidelné tréninky.

Pronájem tělocvičny nebo úpolového sálu ve školních prostorách pro pořádání schůzí může být výbornou volbou pro organizace hledající prostorné a flexibilní místo.

V případě zájmu je nejlepší kontaktovat přímo administrativu školy podatelna@zsmeteo.cz.

Je důležité předem zjistit, jaké  jsou podmínky pronájmu, jaké vybavení je dostupné a zda jsou k dispozici technické podpory. Také je vhodné se informovat o cenách a dostupných termínech.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a domluvte si prohlídku naší tělocvičny. Přijďte si prohlédnout naše zařízení a zjistěte, jak můžeme splnit vaše potřeby pro sportovní nebo vzdělávací aktivity.

Naše škola pronajímá v odpoledních a večerních hodinách plně vybavené tělocvičny.

Velká tělocvična: 480,- Kč/hod
Malá tělocvična: 440,- Kč/hod

Dále nabízíme pronájem úpolového sálu, tříd, jídelny pro pořádání schůzí a dalších prostor, stačí nám napsat.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailu podatelna@zsmeteo.cz