Intenzivní výuka českého jazyka

21.4.2022 -

Na naší škole poskytujeme v rámci připravované koncepce mimořádnou výuku českého jazyka žákům s odlišným mateřským jazykem.
Těmto žákům je poskytována jazyková podpora na různých stupních dle úrovně jejich znalosti.
V případě dotazů se prosím obracejte na : Kateřina Francová – katerina.francova@zsmeteo.cz

Thông tin - học sinh người ngoại quốc

Tại trường chúng tôi theo dữ án mới của nhà trường đang mở khóa dạy tiếng Séc đã chuẩn bị cho các học sinh người ngoại quốc.
Các học sinh này sẽ được nhận sự hỗ trợ trong ngôn ngữ ở các cấp độ khác nhau tùy theo trình độ kiến thức của các cháu.
Mọi điều thắc mắc xin liên hệ: Kateřina Francová – katerina.francova@zsmeteo.cz

信息 - 学生 - 外国人

在预备的项目范围内, 为不同母语的学生, 我们的学校提供特殊的捷克语言课程。

根据学生的知识水平, 该学生将获得不同级别的语言方面的支持。

如果您想提出任何问题, 请联系Kateřina Francová
电子邮件地址: katerina.francova@zsmeteo.cz

Информация - ученик иностранец

В нашей школе мы проводим экстраординарное преподавание чешского языка в контексте подготовленной концепции для учеников с другим родным языком.

Этим ученикам будет поддержка на разных уровнях в зависимости от уровня их знаний.

При любых вопросах, обращайтесь: Kateřina Francová – katerina.francova@zsmeteo.cz

A new service of intensive course in the Czech language is provided to our foreign students. The pupils will be divided to smaller groups based on their level of the Czech language.

For further information, please, contact: Kateřina Francová – katerina.francova@zsmeteo.cz