Prosba o pomoc pro naše zaměstnance

29.1.2024 - Veronika Formánková
Prosba o pomoc pro naše zaměstnance

Vážení rodiče a případní návštěvníci našeho webu,

v našich řadách pracují zaměstnanci, kteří zde odvádějí kvalitní práci a chtějí dát své děti k nám. Jelikož však bydlí poměrně daleko od školy a tudíž by museli hledat umístění svých dětí v místě bydliště (a my bychom tak přišli o zaměstnance), prosíme vás o případné tipy na pronájem zde v Libuši, případně v blízkém okolí.

Za zaměstnance se můžeme zaručit.

Své tipy a nabídky zašlete na reditel@zsmeteo.cz.

Děkuji,  PhDr. Alexandros Charalambidis, ředitel školy.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies