2. kolo přijímaček

9.4.2024 - Veronika Formánková
2. kolo přijímaček

Jak probíhá 2. kolo přijímacího řízení v roce 2024? Kde najdete volná místa a jak se na ně hlásit?

Na této stránce najdete veškeré informace pro 2. kolo přijímacího řízení v roce 2024. Volná místa na SŠ ve 2. kole, jak a kdy podat přihlášky do 2. kola, kdy budou výsledky 2. kola a další! Pravidla pro 2. kolo přijímaček jsou od roku 2024 stejná jako pro 1. kolo. Povinně musí tedy ředitelé škol zohlednit výsledek CERMAT jednotné přijímací zkoušky z 1. kola. Pokud v 1. kole žák nekoná přijímací zkoušky, nemůže se hlásit na maturitní obory ve 2. kole přijímacího řízení. Připadají pro něj proto ve 2. kole v úvahu pouze nematuritní obory.

Vše v odkazu ZDE

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies