Vraťme dětem úsměv. A dospělým taky!

14.3.2022 -

Pondělí 14.3. od 8:00 do 20:00.

Dobrovolnice a dobrovolníci v Krajském asistenčním centru pro uprchlíky v Kongresovém centru den co den rozdávají hračky, omalovánky, pastelky a další drobnosti ?? dětem, aby jim zpříjemnili první hodiny v Praze a rodiče si mohli vyřídit nezbytné doklady.

A NYNÍ DOBROVOLNÍCI POTŘEBUJÍ NAŠI POMOC! ?

Vyhlašuji tedy další sbírku: Pomoc pro Ukrajinu IV pro VRAŤME DĚTEM ÚSMĚV Pomáháme Ukrajině, www.detemusmev.cz a fb skupinu https://www.facebook.com/groups/703458180817686/
? Pro děti omalovánky, pastelky, tužky, fixy, skicáky, papírové masky na obličej, ale také angličáky a další autíčka a plyšáky či třeba vámi odložená Rubikova kostka.
? Pro dospělé propisky, sudoky, vybarvovací terapeutické mandaly či věci na háčkování.
Dáme to? ? Přineste prosím na sekretariat úřadu MČ Praha-Libuš u pošty v pátek 11.3. od 8:00 do 13:00, v pondělí 14.3. od 8:00 do 20:00. Budu se na vás a vaše dárky těšit!
Jiří Koubek, starosta ??