K v ě t e n
1. Zítra - úterý 26. 5. probíhá soutěž ve vybíjené.
Z naší třídy se této soutěže zúčastní Petr, Kuba S., Kuba W., Ruda, Filip, Maty, David. Přejeme jim hodně sportovních úspěchů.
2. Připomínám fotografování třídy dne 27. 5. 2026 (středa) ráno od 8:15 - 8:30. Všichni budou mít jednu společnou fotografii ( 65 Kč) + 2 skupinky žáků, jak se nahlásili ( také 65Kč ).
3. V 12:30 pak proběhne soutěž " Cyklojízda". Přihlášeni žáci - Kuba S, Ruda, Petr, Filip, Greta - se ráno přivezou na kolech, kola zaparkují a zabezpečí v areálu před školou, s sebou náhradní sportovní oblečení na kolo.
Dopolední vyučování probíhá normálně.