1.C

Milé děti, milí rodiče,

vítám vás na stránce naší třídy 1.C. Jmenuji se Alice Selucká a budu vaší třídní učitelkou.

Opustili jste mateřské školky a stáváte se prvňáčky na naší škole. Seznámíte se s novými kamarády a učiteli, kteří na vás při vaší školní docházce budou dávat pozor. Je to pro vás nová zkušenost, ale nemusíte se bát, škola je i zábava.

Přeji vám dětem hodně zážitků, rodičům dostatek trpělivosti a radosti z úspěchů svých dětí. Těším se na společně strávený čas.

Alice

Fotogalerie