O třídě

Výlet na Karlštejn a do Koněpruských jeskyní

Předměty a pomůcky:

Český jazyk

2x544, 2x524, sešit na ČD (pokračování z předešlých let), desky A4 na kopírované materiály

Matematika

2x sešit 440 (jeden do aritmetiky, jeden do geometrie), 2x pravítko (z toho alespoň jedno pravítko s ryskou), kružítko, úhloměr, tužka č. 3 (nebo mikrotužka)

Anglický jazyk

LE- školní sešit sešit č. 444 nebo 485, 1 linkovaný sešit A4 rychlovazač / papírové desky A4

Štěpánová-  2 sešity č.544 (linkovaný), 1 obal A4 nebo desky na kopírované materiály

Německý jazyk

2x linkovaný sešit 544 (mohou pokračovat) + složka na portfolio

Odkaz na vkládání slovíček.

Ruský jazyk

Zeměpis

1x sešit A4 linkovaný (možno pokračovat v sešitě z minulého roku)

Dějepis

1x sešit 464 nebo 444 (velký, silný, linkovaný)

Chemie

nelinkovaný sešit A4, označení 440

fyzika

Jakýkoliv čtverečkovaný sešit, možno pokračovat v sešitě z minulého roku

IKT

Přírodopis

nelinkovaný sešit A4, je možné pokračovat ve starém sešitě

Humanitní základ

jakýkoliv sešit, možno pokračovat v sešitě z minulého roku.

Estetická výchova

Sada štětců různých velikostí – ploché i kulaté vlasové
Temperové barvy – větší balení s více odstíny
Zástěru přes oděv / staré tričko
Voskovky
Křídy na papír neboli suché pastely
Přírodní kreslící uhel
Vodovky nebo anilinky
Tuš + pero
Tyčkové lepidlo
Nůžky
Tenký černý Centropen
Hadřík
Ubrus na výtvarnou výchovu (proti poničení stolu barvami)

Tělesná výchova

2x obuv- na ven/ do tělocvičny, 1x sportovní triko, 1x sportovní kraťasy, 1x dlouhé sportovní kalhoty, 1x sportovní mikina, náhradní ponožky (starší ročníky), Deodorant (starší ročníky), Oblečení nemůže být shodné tomu, ve kterém jsou děti ve třídě.

Pracovní činnosti

Dílny- jakýkoliv tenký sešit pro stručné zápisky vybrané teorie, pracovní plášť či povinně staré oblečení zanedbatelné hodnoty, které může být ev. poškozeno při lepení, barvení apod. činnostech pracovní výchovy. V opačném případě škola nenese odpovědnost za případné poškození standardního oblečení.

Seznam literatury zde, odevzdání 4.11.,4.1., 15.3., 31.5.
Instrukce k ČD zde.
Ukázka čtenářského deníku:

Шановні батьки,звертаємось до Вас з проханням взяти активну участь в виборах до Шкільної ради з числа законних представників/ батьків/,які відбудуться 5.10.2022 з 7:00 – 8:00 та з 12:00 – 18:00.

30.9.2022 | Michaela Kuliková

Kính gửi quý vị phụ huynh, chúng tôi đề nghị quý vị tham gia tích cực vào các cuộc bầu cử của Hội đồng Nhà trường liên quan đến đại diện hợp pháp / phụ huynh. Các cuộc bầu cử sẽ được tổ chức vào ngày 5. 10. 2022 từ  7:00 – 8:00  và 12:00 – 18:00.

30.9.2022 | Michaela Kuliková