5. B

Vítáme Vás na stránkách naší třídy...

Sportovní dopoledne

V pátek 3. 9. k nám do školy přijel trenér Honza z Tenisové akademie, který jezdí všude možně a hledá vítěze. Soutěžilo se v týmech a my měli možnost vyzkoušet si sporty jako tenis, fotbal, florbal, házená a sportovní stavby. Do finále postoupilo pět dětí, které se utkaly ve frisbee, fotbale, florbalu a tenisu. Vítězem se stal Jakub H. z  a na třetím místě se umístila Zuzka V., oba z naší třídy 5. B. Na úplný konec nám trenér Honza rozdal proteinové tyčinky a fotku s autogramem. Já jsem  bohužel závodit nemohla, protože jsem měla o prázdninách podvrtnutý kotník a začal mě bolet. Doufám, že příští ročník budu závodit i já.

Sportovní dopoledne se uskutečnilo v pátek 3. 9. na hřišti naší školy. Vše začalo fotbalem. Ten mě bavil, protože jsem vstřelil rozhodující gól. Vyhráli jsme 2: 1. Ve florbalu jsem dal rozhodující gól deset vteřin před koncem zápasu. Znovu jsme vyhráli 2 : 1. Pak  přišla házená. V ní jsme prohráli 25 : 0. Byla to hrůza. V tenise jsme vyhráli 13 : 12. Trefovali jsme se do malého bazénku. Sportovní stavba byla nuda. Pak přišlo finále jednotlivců, kterého se náš tým nezúčastnil. V něm vyhrál Jakub H. a postoupil do celostátního kola v Poděbradech. Přejeme Jakubovi hodně úspěchů a štěstí !!!

Za 5. B napsali: Marcel B. a Alžběta F.

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna

V  souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním,

středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání  (školský zákon),

v platném znění, vyhlašuji  z  organizačních důvodů

VOLNÝ DEN na pondělí a úterý 25. – 26. října 2021.

Na dny volna navazují podzimní prázdniny (27. 10. a 29. 10.) a státní svátek (28. 10.).

Škola zahájí opět prezenční výuku dne 1. 11. 2021.

V době ředitelského volna bude pro přihlášené žáky v provozu ŠD.

ŠJ a ŠK budou z důvodu malého zájmu mimo provoz.

Ředitelské volno bylo projednáno se zřizovatelem

Děkujeme za pochopení.

V Praze 19. 10. 2021