o třídě

Vítáme Vás na stránkách třídy 8.A!

Předseda třídy  Terka Plánková
Místopředseda třídy  Daniel Večl
  • 30.6. vysvědčení
  • 20.-23.6. školní výlet
  • 31.5.-2.6. - sběr papíru


  • 30.5. sportovní den
  • 26./27.5. focení třídních kolektivů
  • 25.5. Hudební pořad - Beatles 2 (45,-)
  • 21.5. sobotní sportovní den ve škole 

 

  • 26.4. Den Země
  • 13.4. Divadelní představení-Od Osvobozeného divadla k Semaforu (70,-)
  • 6.4. Pedagogická rada (3.čtvrtletí)

  • 29.3. Madagaskar (80,-)
  • 18.3. preventivní program CPP Drop In
  • 16.3. - dějepisná exkurze (50,-)
  • 7.-11.3. jarní prázdniny
  • 1.3. jsme odeslali na pomoc Ukrajině 740 Kč - výtěžek z podzimního sběru papíru.
  • 1.3. Masopust

  • 4.2. pololetní prázdniny

  • 31.1. vysvědčení
  • 24.1. uzavření známek
  • 21.1. ředitelské volno
  • 22.12. vánoční besídka
  • 21.12. Kolik lásky se vejde do krabice? Charitativní akce pro seniory MČ
  • 20.12. Poslanecká sněmovna
  • 3.12. Mikulášská nadílka
  • 2.12. Ředitelské volno
  • 1.12. Třídní schůzky online

  • 30.11. Zdravotníci - 5.-6. VH, ve škole
  • 29.11. Odpadá 1.VH
  • 26.11. Formal Friday
  • 12.11. školní kolo recitace - 2 zástupci třídy
  • konec listopadu - Schola Pragensis (upřesnění data podle organizátorů)
  • 10.11. pedagogická rada (1.čtvrtletí)
  • 2.-4.11. sběr papíru

 

  • 11.10. - CPP Drop In - preventivní program
  • Celodenní výlet - Koněpruské jeskyně (prohlídka), Karlštejn (prohlídka), lomy Velká Amerika
    Datum: 5.10.2021, Odjezd: 8:00, Přepokládaný návrat: cca 16:00
    Cena: 450,- (cena zahrnuje: dopravu autobusem, vstup do jeskyní, vstup na hrad)
  • 21.9. odpadá 6.VH !!!
  • 3.9. 1.-2. hodina třídnické hodiny, od 3. hodiny se učíme podle rozvrhu
  • 2.9. - třídnické hodiny, rozdávání učebnic, konec výuky ve 13:30 
  • 1.9. - 8:00 sraz ve třídě; testování; respirátory budeme nosit ve společných prostorách školy; pokud budete chtít oběd - musíte si ho přihlásit do 29.8.

 

Seznam literatury zde, odevzdání 4.11.,4.1.,15.3., 31.5.
Instrukce k ČD zde. 
Ukázka čtenářského deníku:

 

Seznam vyučujících

  • ČJ - Martina Exnerová
  • M - Dana Novopacká Augustýnová
  • NJ - Kateřina Štěpánová
  • RJ - Alexandros Charalambidis
  • AJ1 - Libor Hostaša
  • AJ2 - Le Quang Nhat
  • D - Viktor Keller
  • Z - Eva Hájková
  • HumZ - Jan Splítek
  • PŘ - Lucie Kostolná
  • FY - Tomáš Červinka
  • CH - Radka Chlubnová
  • IKT - Martin Dynybil
  • EV - Alexandros Charalambidis
  • Dílny - Martin Dynybil
  • Vaření - Darina Škvarová
  • TV - Jan Splítek, Milena Rohanová
  • TV (3.hodina) - Marek Dluhoš, Jan Splítek
  • Asistenti pedagoga: Květa Tesařová, Kateřina Brejchová

 E-maily na jednotlivé vyučující jsou v podobě: jmeno.prijmeni@zsmeteo.cz

 

Příspěvěk za třídu 8.A pro seniory MČ.