PROSINEC

30.11.2023 - Tereza Ševčíková
PROSINEC

Prosinec je obdobím vegetačního klidu, stromy jsou bez listí, v lese nekvetou žádné rostliny. Lesní zvěř je neaktivní a ze svých úkrytů vylézá pouze za potravou, někteří živočichové spí zimním spánkem.

To však neplatí pro naší školní družinu. My s dětmi vyrábíme výrobky na vánoční hvězdu, která se bude konat už 13. 12.2023, snažíme se vyzdobit si třídu a na naší nástěnku jsme vyrobili krásný betlém.

I v zimě se musíme chodit vyvětrat, tak se snažíme chodit alespoň do atria, kde děti hrají fotbal, na honěnou nebo jiné hry.

Těšíme se na Ježíška a čekání na něj si zkrátíme hraním her, povídáním si o vánočních zvycích a tradicích a hlavně od 1.12. nám každý den přijde dopis a my pomáháme rodině Gnomů zachránit ukradené Vánoce.

Na jeden měsíc je toho víc než dost nemyslíte?

Akce:

13.12.2023 - vánoční hvězda - jarmark s vánočními výrobky dětí.