ÚNOR

6.3.2024 - Tereza Ševčíková
ÚNOR

Únor byl družině ve znamení masopustu a karnevalů.

Nejkratší měsíc v roce se nám v družině ještě zkrátil o jarní prázdniny. Děti ihned po rozdání pololetního vysvědčení vyrazili na hory a ty které zůstaly v Praze, zažily spostu zážitků s kamárady.

Celý únor jsme s dětmi nadšeně vyráběli obrázky ze zažehlovacích korálků, některé jsou opravdu plné fantazie.

14.2. přišel Valentýn a my tvořili valentýnská přáníčka většinou pro maminky. Mezi tím jsme tvořili různé skládačky, dinosaura, želvu, kytici květin a spostu dalších. Přestože je venku ještě zima, snažíme se odně chodit ven. Pokud nám však počasí nepřálo koukali jsme na pohádky např.: Harry Potter a kámen mudrců.

Ke konci měsíce jsme si vyrobili masky na karneval, který se bude konat 5.3.2024 ve velké tělocvičně školy. Masky jsme si krásně vymalovali a ozdobily (třpytkami jsme rozhodně nešetřili), třpytila se nám celá třída.

Pokud děti nechtějí vyrábět, staví si stavby ze stavebnic, hrají různé didaktické hry a prostě se baví.