ZÁŘÍ

13.9.2023 - Tereza Ševčíková
ZÁŘÍ

V září se s Námi loučí léto a my společně vzpomínáme na prázdniny.

Přivítali jsme se v družině po prázdninách.

Vytvořili jsme si pravidla chování ve školní družině a několikrát jsme si je zopakovali. Nacvičovali jsme hygienické návyky, a učili společenským pravidlům chování v jídelně.

Seznámili jsme se se školou, aby děti nebloudily. Děti jsou moc šikovné a ve škole už se neztratí.

Hráli jsme spolu seznamovací hry, společenské hry a některé děti si stavěly vláčkodráhu nebo kuličkovou dráhu.

Děti, které mají zájem o výtvarné činnosti malovaly obrázky nebo si postavily obrázek ze zažehlovacích korálků.

Všichni se zúčastnili náborových dnů do kroužku florbalu nebo pozemního hokeje.

Doufám, že děti čas strávený ve školní družině baví a v budoucnu spolu zažijeme spoustu legrace.

Vychovatelka školní družiny

10. oddělení

Tereza Ševčíková

22.9.2023 (13.00 - 14.00) - ukázka pozemního hokeje - ukázkový trénink klubu President