Listopad

20.11.2023 - Alice Součková
Listopad

Listopad je nejkrásnější měsíc roku. Je plný barev a proto si jej užíváme procházkami v lese. Sbíráme přírodniny a hrajeme si s nimi. 2.11. jsme oslavili Památku zesnulých a povídali si o něm. Vyrobili jsme svícny, které svítí na cestu našim blízkým, kteří nejsou již s námi. Dále jsme vyrobili lapbook, kde jsme si vysvětlili rozdíl mezi Dušičkami a Halloweenem. 8.11. nás navštívil Tančící pes Karel, který nám ukázal plno kousků a zatancoval nám na hudbu. Závěrem byl tak hodný a nechal se i pohladit od dětí. 16.11. jsme šly na akci Slušné chování, kde děti rozesmál klaun a jeho pomocnice ukázala žonglování. Nyní se připravujeme na Vánoční hvězdu a na nejkrásnější období v roce - předvánoční čas.