Cestou zemí českou

15.9.2023 -
Cestou zemí českou

Děti se budou se moci seznámit, či vyzkoušet si nejrůznější staročeská řemesla (svíčkař, kovář a další). U Caletníka bude možné ochutnat dobové placky, navštívit polní kuchyni a výrobnu másla, ale také si zahrát nejrůznější staročeské hry. V neposlední řadě, budou na akci přítomni alchymisti se svou laboratoří. Taktéž milovníci zvířat nepřijdou zkrátka, uvidíme celý hospodářský dvorek s živými zvířátky.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou procházku českou historií, které vás přenese zpět v čase.
Akce je určena nejen rodilým Čechům, ale i cizincům, kteří se rádi dozví o historii, zvycích a kultuře Česka.