8.12.2023 - Zuzana Vacková

Nově nabyté vědomosti, Halloweenská zábava, listopadové tvoření

Nejenže opkaujeme pravidla, ale také je kreslíme nebo předvádíme pantomimou ve dvojicích.

Z počátku měsíce jsme si četli po obědě pohádky. V průběhu listopadu jsme vyzkoušeli i audiopohádky.

Také jse začali promítat pohádky : Bob a Bobek, V hlavě, Včelí medvídci.

Opět víme něco nového o mezinárodních dnech a světových dnech:

• 10.11. - sv. Martin
  • 14.11. - Světový den DIABETU
  • 17.11. - SAMETOVÁ REVOLUCE
  • 21.11. - Den Televize a Pozdravů + Den Filosofie

Učili jsme se čísla záchraných složek a nalepili jsme si je ve třídě. Pouštěli jsme si videa o první pomoci,při různých úrazech. Tyto vědomosti, budeme opakovat i v následujících měsících.

Děti zažili i zábavu v podobě Halloween párty. Byla Diskotéka, Soutěže - židličkovaná, přenášení ruliček na hlavě, křížovka. Za účast dostali děti DIPLOM.

Pouštěli jsme draky a užili jsme si i vystoupení - ,,Tančící pes Karel" a ,,Klauni".

Paní vychovatelka nám nedá moc vydechnout od vyrábění a tak jsme vyrobili:

• Lucerničky, koně sv.Martina, deštník, českou vlajku+klíče(sametová revoluce), televizory+pozdravy v jiných jazycích, započali jsem i výzdobu vánoční - světýlka do oken a vločky.

Mockrát děkuji rodičům za přinesené dobroty a nápoje na naši párty!!!!!