4.11.2023 - Zuzana Vacková

Copak jsme zažili, dělali a dozvěděli nového v měsíci říjnu

Každodenní činností je opakování pravidel.

Čteme pohádky po obědě, aby si děti odpočinuli. Povídáme si o podzimu a změnách v přírodě. Říkáme si o zajímavých dnech jako je ,,Den stromů". Venku jsme zkoumali podzimní krajinu, sbírali jsme přírodniny a nacházeli zajímavé houby a říkali jsme si o nich.

Hrajeme společenské hry například: pexeso, šachy, minecraft, lodě a vyřádíme se s hrou twister. Jiní zase rádi staví z lega, dřevěné vlakové dráhy a různé dráhy s dominovým efektem.

Nasbírali jsi další mince na naší ,,Pohádkovou stezku".

Často tvoříme umělecká díla spojená s daným měsícem jako jsou - PODZIMNÍ STROM, DRACI, JEŽEK, ŠKRABOŠKY, DÝNĚ.