Září

13.10.2023 - Zuzana Vacková

Informace ohledeně průběhu prvního měsíce

Milé děti a vážení rodiče.

Vítám Vás na stánkách naší družiny.

V týdnu od 4.9. - 8.9. - jsem budeme seznamovat s chodem naší družinky, také se naučíme jak to chodí v jídelně.

V týdnu 11.9. - 15.9. - započneme celoroční družinovou hru ,, POHÁDKOVÁ CESTA "

V září jsme se naučili , chování jeden k druhému pomocí společných her . Také jsme zkoušeli naši zručnost při vyrábění různých tématických výkresů či výrobků.Velkou součástí je opakování pravidel a společné chození na procházky ven do modřanské rokle,kde jsme si ukazovali různé podněty navazující na výuku.

Povídáme si o mezinárodních dnech, v září jsme měli:

21.září - mezinárodní den míru

23.září - Podzimní rovnodennost

Také jsme měli možnost a šli jsme si vyzkoušet různé kroužky,na které jsme se mohli přihlásit. Jako například jsme si zkusili pozemní hokej,robotika..