CO NÁS ČEKÁ

14.1.2024 - Dita Kotková

Týden 13. - 19.1.

Vážení rodiče,

píši Vám informace k příštímu týdnu:

V sobotu 13.1. se koná ve škole maškarní odpoledne od 14:30-16:30 hodin v tělocvičně. Více informací najdete na webových stránkách školy.

V úterý 16.1. v rámci TV budou mít děti ukázkovou hodinu florbalu s lektorem.

Ve středu 17.1. v rámci výtvarné výchovy budou děti kreslit obrázek do soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Děti si již mohou promýšlet, co nakreslí na téma IZS (hasiči, zdravotníci, policie).

V příštím týdnu začneme v matematice sčítat a odčítat do 9. Děti mají dobrovolný domácí úkol na pracovním listě- matematická housenka.

Ve čtení „překlopíme“ čtení velkého tiskacího písma, které jsme se dosud učili,  do malého tiskacího. Tím dokončíme 1. díl Slabikáře a začneme 2. díl.  Ve druhém dílu Slabikáře budou děti číst již velká i malá tiskací písmenka dohromady.

Ve psaní dokončíme 1. díl písanky. Budeme psát písmenko v.

Děkuji Vám, Kotková