CO NÁS ČEKÁ

25.1.2024 - Dita Kotková

Týden 29.1 - 1.2.

Vážení rodiče, píši Vám informace k příštímu týdnu:

• V úterý 30.1.  jedeme do kina do OC Chodov na film „Kouzelná beruška a černý kocour ve filmu“. Sraz je ve třídě nejpozději v 7:50. Poté odcházíme do šatny a na autobus. Kdo přijde pozdě, ohlásí se na recepci školy a bude odveden do jiné třídy.  Návrat je dle rozvrhu. Představení je placeno z třídního fondu. Děti si přinesou s sebou batoh, pití, svačinu, klíče a kartu na oběd. Učení nenosíme. V kině bude možnost zakoupení si malého popcornu + nápoje (viz nabídka níže). Kdo si bude chtít zakoupit, je třeba si přinést 80 Kč.

Nabídka občerstvení:

Malý popcorn + Mattoni jemně perlivá/Aquila neperlivá = 0,5l

Malý popcorn + točený nápoj = 0,3l

Malý popcorn + Toma džus = 0,33l

Cena za občerstvení je 80,- Kč.

• Ve středu 31.1. poslední vyučovací hodinu bude dětem rozdán výpis pololetního vysvědčení. Jinak bude dopoledne výuka dle rozvrhu.
  • V učivu nás čeká v  Českém jazyce  písmenko b. V písance budeme psát d, možná začneme i k.
  • V matematice opakujeme počítání do 9, začínáme do 10.

Kotková