CO NÁS ČEKÁ

23.2.2024 - Dita Kotková

Týden 26.2. - 1.3.

Vážení rodiče,
píši Vám informace k příštímu týdnu:

V úterý 27.2.  pojedeme do městské knihovny v Krči na besedu o tom, jak knihovna funguje. Děti dostanou přihlášky. Kdo bude chtít, vyplní přihlášku, kterou buď odevzdáte sami v knihovně nebo ji pošlete po dětech, až půjdeme do knihovny příště (březne nebo duben). Děti si přinesou batůžek, pití, svačinu, penál, klíče a čip na oběd. Z učení budeme potřebovat písanku a prvouku, které si necháme již v pondělí ve škole. Sraz ve třídě, návrat bude dle rozvrhu. Doprava MHD.

Ve středu 28.2.  pojedeme na komentovanou prohlídku do Národního muzea. Cena je 900 Kč za třídu – budu platit z peněz vydělaných vánočním prodejem. Děti si přinesou batůžek, pití, svačinu, klíče a čip na oběd. Učení nenosíme! Sraz ve třídě, návrat kolem 12. hodiny. Doprava MHD.

V ČVS se učíme poznávat jarní rostliny, pojmenovávat části rostlin a zvířecí rodiny.

V matematice budeme pokračovat v počítání do 15.

V Českém jazyce budeme pokračovat písmenky F a G. V písance psacími písmeny h a b. Do diktátu si zkusíme přidat slova dvojslabičná, jako např. datel, dárek, šašek, ... a trojslabičná jako např. korále, jelito,...

Děkuji Vám a přeji pěkný víkend,
Kotková