CO NÁS ČEKÁ

29.2.2024 - Dita Kotková

Týden 4.3. - 8.3.

Vážení rodiče,

posílám Vám informace k příštímu týdnu:

Ve čtení probereme písmenka Ď ď, Ť ť, Ň ň. Ve psaní písmenka č, ř, ž. Doporučuji si doma opět napsat diktát slov, která píšeme v písance. V týdnu si ve škole napíšeme diktát, přepis slov ze Slabikáře i samostatnou práci s textem.

V matematice pokračujeme v počítání do 15. Přidáme si příklady typu "o 2 více, o 5 více apod.,  zopakujeme celé hodiny a přidáme si půl.

V prvouce opakujeme jarní rostliny a zvířecí rodiny.

V úterý 5.3. proběhne ve školní družině karneval od 14-15 hodin. Děti si mohou přinést kostým. Kostým si přinesou v igelitové tašce a ve družině se do něj převléknou. Prosíme, abyste si děti nevyzvedávaly v době karnevalu (mezi 14-15 hodinou). Z karnevalu se vrátíme do třídy cca v 15:10.

Přeji pěkný víkend,

Kotková