CO NÁS ČEKÁ

14.3.2024 - Dita Kotková

Týden 18.3. - 22.3.

Vážení rodiče,
posílám Vám informace k příštímu týdnu:

V úterý 19.3. pojedeme opět do městské knihovny v Krči, tentokráte na besedu o Velikonocích. Děti, které si minule půjčily knížky, je mohou vrátit. Děti, které si přinesou vyplněné přihlášky, si založí kartičku do městské knihovny.
Děti si přinesou do školy penál a slabikář. Doporučuji si vzít s sebou i malý batůžek, do kterého si děti dají pití na cestu do knihovny, aby nemusely nosit celou aktovku.

Ve čtvrtek 21.3. jedeme do KC12 na divadelní představení o Velikonocích. Doprava MHD, návrat dle rozvrhu. Děti si vezmou batůžek, pití, svačinu, penál, písanku (mají děti ve škole), klíče a kartu na oběd.

V pátek 22.3. nás čeká akce Noc s Andersenem. Akce je pro přihlášené děti.

Začátek akce je v 18:00 hodin. Děti přijdou již navečeřené. Seznam pomůcek dostaly děti s přihláškou.

Konec akce pro děti, které nespí, je v 21:00, kdy předáme děti rodičům před školou.

Konec akce pro ostatní děti je v 7:30-8:00 hodin, kdy si vyzvednete děti ve třídě.

Moc děkujeme všem rodičům, kteří se nabídli, že nám něco upečou. Rádi toho využijeme.

Ostatní rodiče již nemusí nic péci, děti budou mít jídla dostatek (mělo by nám stačit na večer i ráno).

V Českém jazyce budeme číst slova se skupinami BĚ, PĚ, VĚ, MĚ.  Rozdáme si již poslední díl písanky, ve kterém začneme velká psací písmena. Spolu s velkými písmeny se začneme učit psát i věty.

V rámci prvouky si zasejeme obilí, budeme opakovat roční období a měsíce.

V matematice počítáme do 15.

Přeji Vám pěkný víkend, Kotková