CO NÁS ČEKÁ

24.3.2024 - Dita Kotková

Týden od 25.-27.3.

Vážení rodiče,

píši Vám informace k příštímu týdnu:

V Českém jazyce budeme začínat číst slova se skupinami vr, tr, hr, pl, dr apod. Ve psaní pokračujeme s velkými psacími písmenky. Prosím, trénujte doma už diktáty jednoduchých krátkých vět, jako např.  Máme kočku. Jana vaří. Máma má kolo. apod.

V matematice trénujeme počítání do 15.

V prvouce si povídáme o Velikonocích. Dále opakujeme měsíce, roční období, dny v týdnu.

Kdo má, přinese si ve středu 27.3. na výtvarnou výchovu 3 barevné ubrousky (např. s motivem jarním nebo velikonočním nebo bez obrázků). Kdo si nepřinese, tomu dám.

Po Velikonocích ve středu 3.4. se ve škole zúčastníme koncertu. Prosím do 27.3. přinést  45 Kč.

Po Velikonocích ve čtvrtek 4. 4. se budou konat v naší třídě třídní schůzky, a to od 17:00 hodin. Na schůzkách budu vybírat 500 Kč na akce do konce školního roku.

Děkuji Vám, Kotková