CO NÁS ČEKÁ

11.4.2024 - Dita Kotková

Týden 15.-19.4.

Vážení rodiče,
v příštím týdnu v úterý 16.4. půjdeme na besedu do městské knihovny v Krči na téma pohádky. Děti budou mít možnost vrátit půjčené knížky, případně si půjčit nové, pokud jim dovolíte. Učení přinést dle rozvrhu. Doporučuji se s sebou do knihovny vzít malý batůžek.

Ve čtvrtek nás opět navštíví předškoláci z mateřské školky na jednu vyučovací hodinu.

Děti si mohou nosit od příštího týdne v penálu zmizík, budeme se s ním učit pracovat.

Prosím přinést balení papírových utěrek + balení trhacích kapesníků.

Děkuji Vám, Kotková