Týdenní plán

2.5.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

2. 5. - 6. 5.

Milí rodiče, milé děti, tento týden nás žádná akce nečeká. Příští středu 11.5. pojedeme do Policejního muzea na dopravní hřiště. Tuto středu 4. 5. v 16.00 - 17. 00 hod. se konají konzultační hodiny. Přeji hezký týden.

Čj - technika čtení, práce s textem, vytváření a zápis vlastních vět, doplňování slov do vět podle kontextu. Práce v písance. Přepis, opis. Velká do str. 33, písanka do str. 4.

M - +,- v oboru 0-20v různých typech příkladů, rozklady, slovní úlohy. Velká do str. 27, malá do str. 14.

ČvS - Rodina, maminka