Týdenní plán

28.5.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

30. 5. - 3. 6.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. V úterý až čtvrtek se koná sběr papíru vždy od 7 - 8 hod. ráno a ve středu i odpoledne od 15 - 16. hod. Nezapomeňte označit balíčky jménem a třídou. Ve středu od 16. 00 - 17. 00 se konají poslední konzultace. Blíží se konec školního roku a závěrečné hodnocení. Budeme se věnovat hlavně opakování a přípravě na závěrečné testy. Přeji hezký týden.

Čj - Čtení a práce s textem, zápis odpovědí celou větou. Lili a Vili - Svět pohádek a příběhů do str. 48. Písanka do str. 17.

M - Nákupy str. 6 - 8. Procvičování +,- v oboru 0-20 v různých typech příkladů, slovní úlohy. +,- 0-20 s přechodem 10.

ČvS - Krajina.