Týdenní plán

7.11.2021 - Helena Durchánková

8. - 12. 11.

Milí rodiče, milé děti, v pondělí nás čeká testování. Budeme se testovat ve třídě jako vždy. Kdo si objednal ještě testování PCR a přihlásil se, musí mít ještě podepsaný souhlas(děti ho mají u sebe). Také mají děti lístek, kde prosím o vyplnění, zda máte doma techniku potřebnou k distanční výuce. V nejbližší době dostanete kód k přihlášení do Teams, který slouží po celou dobu pandemie jako školní komunikační kanál. V minulé třídě, po první vlně pandemie někteří rodiče Teams zavřeli a hesla už neměli, v září, když byla škola zavřená a znovu se rozjela distanční výuka, jsme museli vytvářet nové kódy. Proto, prosím, vše si pečlivě uschovejte. Doufám, že školu nezavřou a i jako třídě se nám karanténa vyhne. V případě, ža tato situace nastane, budeme se učit distančně. Všechny informace pak budou zde. hezký týden.

Čj - Vyvození Č, B - do str. 35. Čtení slov i krátkých vět. Opis, diktát. Grafomotorika - uvolňovací cviky asi 1.str. denně. Rozvoj komunikačních dovedností.

M - +,- v oboru 0- 6 v různých typech příkladů. Rozvíjení logického myšlení. Dokončíme 1. díl procvičovacího sešitu a rozdáme si č.2. V bleděmodré do str. 25 + str. 46.

ČvS- Podzim - změny v přírodě, stromy a jejich plody.

Projekt " Barevný podzim"

Čtení - básnička - Kaštan, čtení vět k podzimu - porozumění textu.

Psaní - přiřazování a opis slov k obrázkům, věty o počasí,

Matematika - skupinová práce - listy s příklady a společný strom, vytváření příkladů na PL.

Vědy a objevy - stromy, listy a plody, práce s obrázky.

Ateliér - otisk listů - společný strom.