Týdenní plán 18.-22.12.

15.12.2023 - Alice Selucká
Týdenní plán  18.-22.12.

Ježíšek

Čeká nás poslední adventní týden plný zážitků a překvapení.

V pondělí a ve středu se budeme učit. V českém jazyce se naučíme číst a psát slova s písmenem Š,š a psací písmeno "t". V matematice budeme procvičovat počítání v oboru 0-8. Ve výtvarné výchově si vyrobíme "Betlém" z papírových ruliček. Ve středu půjdeme první vyučovací hodinu fandit na "Vánoční šplh", za naši třídu se zúčastní Kája, Eva, Tymur a Šimon.

V úterý jedeme na představení Kühnova dětského sboru "Malá Rybovka". Pojedeme tramvají až do Holešovic. Vracíme se na oběd do školy. Učit se nebudeme.

Sraz před školou: 7:20

Odchod od školy: 7:30 !!!! (Bohužel na nikoho nemůžeme čekat. Kdo se opozdí, půjde do 1.A)

Ve čtvrtek přijde do třídy Ježíšek. Zazpíváme si koledy a ochutnáme cukroví. Kdo ještě nepřinesl "tajného Ježíška", prosím přineste během pondělí nebo středy. Prosím i ty, kteří chybí, aby žádný spolužák nezůstal bez dárku.

V pátek si uděláme hrací a pohádkové dopoledne, dojíme cukroví a budeme se těšit na vánoční prázdniny.

PONDĚLÍ 18.12..

Čj - Slabikář - str.38-39 - vyvození písmene a hlásky Š,š

Čj - Písanka - str.36-37 - psací "t"

M - Matýsek II - str.31-33 - procvičování počítání v oboru 0-8

Vv - jesličky z ruliček

Domácí úkol:

Matýsek - dokončit do str.33 - kdo nestihl

Slabikář - str.39/1, 2

ÚTERÝ 19.12.

Představení Kühnova dětského sboru "Malá Rybovka".

Sraz před školou: 7:20

Odchod od školy: 7:30 !!!! ( Kdo se opozdí, půjde do 1.A)

S sebou: batůžek, svačina, pití, kapesníčky, isic, klíče od skříňky, SLUŠNÉ oblečení, reflexní vestička

STŘEDA 20.12.

ČJ - Vánoční šplh

ČJ - Písanka - str.38-39 - slova a slabiky s písmenem "t"

ČJ - Slabikář - str.40-41 - čtení s porozuměním

ČvS - Vánoce

Domácí úkol:

Slabikář - str.41/1,2

malý Matýsek - str.37

Přinést tašku na výrobky, cukroví na ochutnání.

ČTVRTEK 21.12.

Ježíšek ve třídě.

Děti si přinesou pouze penál, svačinu, pití, čip, tašku na výrobky, nemusí si brát učení ani aktovkuu, budeme procvičovat v pracovních listech.

PÁTEK 22.12.

Pohádkové dopoledne.