Týdenní plán 28.2. - 4.2.

27.2.2022 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 28.2. - 4.2.

Milí rodiče, milé děti,

Čeká nás nový týden. V této těžké době soucítíme s našimi ukrajinskými spolužáky. I naše malé děti vnímají válečnou situaci. Níže posílám návod, jak mluvit s dětmi o válce:

Škola se zapojila do pomoci Ukrajině, pokud se budete také chtít zapojit, zde je více informací:

V úterý nás čeká Masopust. Děti přijdou do školy v maskách. Všechno si s dětmi ráno vysvětlíme a půjdeme se podívat na průvod. Věřím, že si den společně užijeme a pro všechny se určitě najde nějaká sladká odměna :-).

Ve středu jsou konzultační hodiny. Mohou už probíhat prezenčně, ale musím si Vás vyzvednout na recepci školy, proto mi raději dejte vědět emailem, pokud se dostavíte.

Čj -  Začneme pracovat v učebnici Lili a Vili 2. díl. Čtení a práce s textem do str. 9. Žlutá písanka do str. 16.

M - Tento týden budeme ještě procvičovat +,- 0-10 a to na PL. Také si napíšeme koncem týdne nějaké opakování.

ČvS - Moje zdraví str. 34 + 35

ITV ( integrovaná tématická výuka) -  Masopust