Angličtina 2.A a 2.B

Milí rodiče a milé děti, protože jsem nemocná, nemohu s vámi mít online angličtinu tento týden ani příští, proto posílám program. Kdo chyběl, tak si může udělat to, co jsme my ve škole již dělali podle odkazu na lekci 3 hodina 1. Prosím, pusťte dětem i hodinu 2, video je krásně dělané a hodně z toho pochopí děti samy bez pomoci. Pokud nepochopí, nevadí, uděláme, až přijdu. Slovíčka, která budou potřebovat na hodinu 2: in - v                            ball - míč                                   bike - kolo on - na                         bag - taška                                 train - vlak under - pod                  toy box - krabice na hračky          car - auto next to - vedle              table - stůl                                 computer - počítač                                    chair - židle                                doll - panenka                                    door - dveře                               poster - plakát Posílám ještě několik odkazů, kde si vaše děti mohou samy procvičit hravou formou to, co jsme už probrali. Mohou udělat 3 cvičení od každého anebo tolik, kolik jim vy dovolíte koukat do počítače. Je tam sice více, než se učíme, ale děti to zvládnou :) Držte se.