První den školáka v PT2

5.9.2023 - Eva Suková
První den školáka v PT2

Dobrý den,

první den ve škole proběhl bez problémů.  Děti se naučily cestu do šatny, do třídy a na toalety.
V šatně každý dostal přidělenou svoji skříňku. Již zde máme uložené přezůvky :)
Společně jsme se představili a zahráli si několik her na zapamatování jmen. Prozkoumali jsme některé hračky ve třídě.

Zítra si děti opět vyzvednu v 7,50 h. před školou.
S sebou: přezůvky, čip na obědy, svačina, pití
Do šatny dětem dejte tašku s náhradním oblečením, včetně ponožek a spodního prádla.

V 11,20 děti odvedu na oběd. v 11,45 prosím čekejte před školou, předpokládám, že v tu dobu budou již děti naobědvané.

Na šatní skříňku prosím dětem zakupte menší visací zámek (viz obrázek). Při nákupu si věřte, že dítě dokáže samo zámek otevřít. Nákup zámku nespěchá. Klíčeku doporučuji obyčejnou BEZ možnosti rozepnutí.
image.png

DŮLEŽITÉ

- jeden klíček bude nosit dítě na šňůrce kolem krku (společně s čipem na obědy) každý den do školy

- dva klíčky (označené jménem) prosím předejte mě. Jeden uložím u sebe a jeden ve školní družině.

- doporučuji si i doma nechat jednu kopii, pro případ ztráty