Plavání

22.12.2022 - Jindra Němečková

PLAVÁNÍ

Od pátku 10.2.2023 bude naše třída jezdit celé druhé pololetí na plavecký výcvik do bazénu Jedenáctka. Zasílám seznam věcí, které děti potřebují, a informaci o organizaci.

SEZNAM VĚCÍ S SEBOU:

• Plavky v igelitovém sáčku
  • Plavecká čepice
  • Ručník
  • Gumové přezůvky k bazénu (žabky, pantofle)
  • Sprchový šampon
  • Hřeben

Děvčata s delšími vlasy: vlasy stažené do culíku gumičkou.

Veškeré potřeby dejte dětem do igelitové tašky, která bude v batůžku společně s pitím, svačinou a kapesníky.

V pátek 10.2.2022 se sejdeme v 7:45h před školou, odjezd v 8h vlastním autobusem, návrat v 10:20h, učíme se tedy do konce výuky dle rozvrhu.

Termíny plavání jsou zatím v jednání, zatím tyto, má být 20 lekcí, takže budeme dojednávat náhradní termíny:

PÁ – začátek-10.,17.,24./únor

3.,10.,24.,31./březen