Králík versus zajíc

Králík versus zajíc

6.12. Králík versus zajíc

(občanské sdružení Ornita)

Program nám odpověděl hned na několik otázek. Jaký je rozdíl mezi králíkem a zajícem?

Jak na první pohled poznáme, který ušák na louce sedí, kdo z nich to je?

Dozvěděli jsme se, jak se správně nejen starat o tyto savce, ale jak je i vhodně chovat.

Největší odměnou pro děti bylo, že si zvířátka mohly pohladit. To se potom někteří jedinci nemohli od jejich hebkých kožíšků odtrhnout.

Naše názory:

Anina:

Program se mi celkově líbil. Nejvíce to, že jsme si mohli zvířátka hladit.

Lukáš:

Byl jsem rád, že si můžeme zvířátka pohladit. To bylo fajn. Moc se mi nelíbila přísná paní lektorka, která nás pořád napomínala.

Michal:

Výborné bylo hlazení. Program se mi zdál poučný.

Kristínka:

Nejlepší byla živá zvířata a jejich hebké kožíšky.

Vaneska:

Nebylo dobré, že se děti bavily. Líbila se mi živá zvířátka.

Sába:

Dozvěděla jsem se, že existují i obří králíci. To jsem dříve netušila. Za mě bylo super hlazení zvířat. Taky jsem byla ráda, že jsem se o nich dozvěděla některé zajímavosti.