Vánoční šplh

Vánoční šplh

21.12. Vánoční šplh

1. stupeň

Soutěž ve šplhu proběhla ve 3 kategoriích:

1. PT + 1. ročníky

2. 2. + 3. ročníky

3. 4. + 5. ročníky

Z organizačních důvodů mohli třídu reprezentovat maximálně 4 žáci: 2 dívky + 2 chlapci.

V každé kategorii byly zvlášť vyhodnoceny dívky a chlapci. Nejrychlejší žáci dostali diplom + sladkou odměnu. Děkuji spolku rodičů za zakoupení odměn pro děti.

Letošní šplh poznamenala veliká nemocnost žáků. To naopak pomohlo těm, kteří by se jinak, kvůli horšímu času, do soutěže nedostali:-))).

Velikou pochvalu má třída 1. B, která se jako jediná ve své kategorii šplhu zúčastnila!

Nádhernou sportovní atmosféru vytvořily 4. a 5. ročníky. Podpořily své závodníky mohutným fanděním.

Doufám, že se příští rok opět vydaří a přibydou další třídy, které si budou chtít porovnat síly.