Týdenní plán

3.12.2023 - Helena Durchánková
Týdenní plán

4. - 8. 12

Milí rodiče, milé děti, zdravím v prvním adventním týdnu. Do Vánoc nás čeká hodně aktivit. Na vánoční vyrábění budeme potřebovat skleničku od opočenského jogurtu. Ve čtvrtek jsou od 16. hod. konzultace. Přeji hezký týden.

Pondělí - zabalíme krabici od bot  (nemáte někdo ktrabici?)

Úterý - přijde Mikuláš a Čert - třeba si někoho odnesou :)

Středa - přijdou králíci - 80,- Kč

Čtvrtek - Srdíčkové dny - magnetky, propisky, dotykové tužky- 30 Kč

Pátek - KC 12 - Vánoční příběh - 80,- Kč

13. 12. - Vánoční dílna pro rodiče, vyrobíme dárečky, které budeme odpoledne prodávat na Vánoční hvězdě.

Čj - VS - B, obyčej, bystrý, bylina (uč.str.36, PS str.27). Užívání VS v psaném textu. Čtení a práce s textem. Na úterý básnička zpaměti.

M - Trojciferná čísla (uč. str. 40-41, PS str. 27-29).

ČvS - Čím chci být, příjmy a výdaje (uč.str. 28-29). Vánoce (uč.str. 30-31). PS str. 25-27.