Týdenní plán

17.12.2023 - Helena Durchánková
Týdenní plán

18. - 22. 12.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v posledním týdnu tohoto roku. Děkuji všem, kteří přišli na vánoční dílnu a pomohli dětem vyrábět, i za buchtičky, které přispěly k vánoční atmosféře. Myslím, že jsme si to s dětmi užili. Moc děkuji i za to, že jste přišli na nákupy. Vybrali jsme 3. 311 Kč, které jsem uložila do třídního fondu. Budeme se učit do čtvrtka. V pátek k nám přijde Tajný ježíšek. Děti si vylosovaly svého spolužáka, kterému udělají radost malým dárkem. Zabalené dárečky raději posílejte dřív, nejlépe do čtvrtka, abych v případě nemoci nebo nějakých obtíží mohla ještě situaci vyřešit. Na besídku si mohou děti přinést občerstvení. Přeji Vám hezký týden a krásné Vánoce.

Čj - VS - L, doplňování do slov, zdůvodňování. Automatizace zápisu VS - B. Čtení a práce s textem. Vánoční příběhy. (uč.str.42,43, PS str.31,32).

M - Sčítání a odčítání v oboru 0-1000 s přechodem přes řády 100. (uč. str. 44,45, PS str. 31,32).

ČvS - Vánoce