Týdenní plán

7.1.2024 - Helena Durchánková
Týdenní plán

8. - 12. 1.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. Nastává období testů a hodnocení, děti by se měly více věnovat domácí přípravě a opakování učiva za 1. pololetí. V sobotu odpoledne si mohou užít školní karneval. Přeji hezký týden.

Čj - VS - L dokončení (PS str. 34). VS - M úvod(uč.str.46-47, PS str.35-36). Procvičování probraného učiva, automatizace zápisu VS v textu. Čtení a práce s textem.

M - +,- v oboru 0-1000 s přechodem stovek i desítek, rozklady (uč.str. 46-47, PS 33-35. Opakování násobení a dělení, přednosti v závorkách, slovní úlohy.

ČvS - Lidské tělo (uč.str.36-37, PS str.30-32).