Týdenní plán

12.1.2024 - Helena Durchánková
Týdenní plán

15. - 19. 1.

Milí rodiče, milé děti, zítra vás čeká karneval. V příštím týdnu nás čekají pololetní testy. V pondělí si napíšeme češtinu, v úterý matematiku. Všechna cvičení jsme zopakovali. Přeji hezký týden.

Čj - pokračujeme s VS - M (uč.str.50-51, PS str.37-38). Čtení a práce s textem.

Obsah testů: Doplňování i,í,y,ý po tvrdých a měkkých souhláskách, velká písmena. Vyjmenovaná a příbuzná slova po B, L. Kořen slova a slova ze stejného významového okruhu. Vytváření vět byl x bil. Párové hlásky.

M - Trojciferná čísla, hodiny. Opakování (Uč. str. 51-52, PS str. 35,36,37). G - str. 39.

Obsah testů:+,- 0-100, příklady v závorkách, dělení a násobení 0-100, porovnávání trojciferných čísel, +,- pod sebou, jednoduchá a složená slovní úloha, konstrukce obdélníku ve čtvercové síti.