Týdenní plán

28.1.2024 - Helena Durchánková
Týdenní plán

29. 1. - 2. 2.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v posledním týdnu prvního pololetí. V úterý nás čeká akce "Mravenčí stezkou" - 70,- Kč. Ekocentrum Koniklec za námi přijde do třídy. Ve středu si rozdáme výpis vysvědčení. V pátek nás čekají pololetní prázdniny. Přeji hezký týden.

5. 2. - 9. 2. - jarní prázdniny

Čj: Slovní druhy - podstatná jména(uč. 54-57. PS str. 2,3). Automatizace užívání VS -B,L,M při opisu, přepisu. Čtení a práce s textem. Vlastní texty.

M: Procvičování operací s trojcifernými čísly - PL i pamětně. jednotky délky (uč.str.3-4, PS str. 1).

ČvS: Správná výživa, Denní režim (uč.str. 40-41, PS str. 33-35).