Týdenní plán

11.2.2024 - Helena Durchánková
Týdenní plán

12. - 16. 2.

Milí rodiče, milé děti, zdravím po prázdninách. Snad si je děti užily, i když počasí zimním sportům příliš nepřálo. Přeji hezký týden.

Čj - Podstatná jména vlastní, přídavná jména (uč. 57-58, PS str. 4-6). Automatizace užívání VS B,L,M při zápisu slov,                   zdůvodňování. Vytváření vlastních vět. Čtení, práce s textem. Slohová práce - k tématu prázdniny. Dějová linie. Práce v písance.

M - Písemné odčítání (uč.str.13, PS str.6. jednotky délky (uč.str.3, PS str.1). G - modrá str. 40-41.

ČvS - Denní režim, lidé a společnost, povolání, zájmové organizace, charita (uč.str. 41-43, PS str. 34-37).