Týdenní plán

3.3.2024 - Helena Durchánková
Týdenní plán

4. - 8. 2.

Milí rodiče, milé děti, tento týden nás žádná akce nečeká. Děti, které měly zájem, u sebe mají přihlášky na školu v přírodě. Prosím o její rychlé odevzdání. 7. 3. se koná společná schůzka Rady rodičů a Spolku rodičů a přátel školy v 17 hodin ve sborovně. Budeme tam mít svoje zástupce, ale pokud máte někdo zájem, můžete se také zúčastnit. Hezký týden.

Čj - dokončili jsme slovní druhy a budeme pokračovat vyjmenovanými slovy. Stále je potřeba doma trénovat VS - B,L,M i slovní druhy. (Uč. str. 17, PS str. 11-13). Práce s textem.

M - Násobení trojciferných čísel jednociferným. Písemné násobení. (Uč. str. 25-26, PS str. 14 - 16).

ČvS - Minulost, současnost, budoucnost uč.str. 45, Neživá příroda - lidské výtvory, horniny, nerosty uč.str. 46-47, PS str. 39-40.