Týdenní plán

17.3.2024 - Helena Durchánková
Týdenní plán

18. - 22. 3.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. Čeká nás divadýlko a Noc s Andersenem. Přeji hezký týden.

19.3. 9.00 hod. - KC 12 - Velikonoční pohádka - 80,- Kč.

22.3. 18.00 - 21.00 hod. Noc s Andersenem pro přihlášené.

Večer věnovaný Petru Sísovi

1. Čtení z knihy Tři zlaté klíče - představení knihy.

2. Rozdělení do skupin - děti se vydají na cestu za pokladem. K jeho získání potřebují tři klíče.

3. První až třetí zastavení - luštění, hádanky, úkoly - máme první klíč.

4. Čtvrté až šesté zastavení - legendy a úkoly - máme druhý klíč.

5. Sedmé až deváté zastavení - úkoly a výtvarná zábavička - máme třetí klíč.

Hurá, máme všechny tři klíče a můžeme za pokladem.

Na závěr si vyvětráme hlavu v tělocvičně a v devět si děti vyzvednete. Zvažte, že v tomto čase není bezpečné, aby chodily samy domů. S sebou si vezmou pohodlné oblečení, pití, večerní svačinku, penál.

Čj - Podstatná jména - pád (uč.str.70, PS str.16). VS - P (uč. str. 76-77, PS str. 18-20). Stále opakujeme probraná VS a slovní druhy. Čtení a práce s textem - velikonoční tématika. Zvyky a tradice.

M- Dělení č. 10,100. Dělení mimo rozsah malé násobilky. (uč. str. 33-36, PS str. 20-21).

ČvS - Uhlí, ropa. Chráníme přírodu. (uč. str. 49-50, PS str. 41-42).