Týdenní plán

24.3.2024 - Helena Durchánková
Týdenní plán

25. - 29. 3.

Milí rodiče, milé děti, zdravím ve velikonočním týdnu. Děkuji všem, kteří děti přivedli Na Noc s Andersenem. Moc jsme si to užili, a i když jsme nepřespávali, bylo to fajn. Čekají nás jen tři dny ve škole, ve čtvrtek jsou prázdniny, v pátek státní svátek. Přeji Vám i dětem krásné Velokonoce.

Ve středu od 10.00 hod. budou probíhat dny pro záchranu života - 100,- Kč. Celkem stojí akce 120,- Kč, ale 20 korun přispívá Spolek rodičů.

Čj - VS - P (uč.str.76-77, PS str.20). Procvičování Pjm. - rod, číslo, pád. Práce s textem - Velikonoce - zvyky, tradice.

M - Dělení mimo rozsah malé násobilky (uč.str.37-38, PS str.23-24). Opakování probraného učiva.

ČvS - Voda (uč.str.51, PS str.43).