Týdenní plán

1.4.2024 - Helena Durchánková

1. - 5. 4.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. Příští týden nás čekají třičtvrtěletní testy. Všechno si zopakujeme, ale nutná je i domácí příprava. VS- B,L,M,P, slovní druhy, podstatná jména - rod, číslo, pád. V matematice násobení a dělení mimo rozsah malé násobilky, +,- v oboru 0-1000 písemně i pamětně, převody jednotek, slovní úlohy.

Středa - 10.00 hod. Pohádkopísňostroj - ve škole 45,-Kč

Čtvrtek - 17.00 - 17.30 hod. třídní schůzky

Čj - VS - S, opakování probraného učiva, čtení a práce s textem.(uč.str.80-82, PS str.21)

M - Dělení mimo rozsah malé násobilky(uč.str.37-39, PS str.24). Opakování probraného učiva. Slovní úlohy.