Týdenní plán 11.4. - 14.4.

10.4.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 11.4. - 14.4.

Milí rodiče, milé děti,

doufám, že jste si všichni odpočinuli a užili si Velikonoce. Ve středu budou od 16:00 do 17:00 konzultace a od 17.30 hod. třídní schůzky. Pomalu začneme psát opakování za 3. čtvrtletí. Přeji hezký týden.

Čj - tvrdé a měkké slabiky - procvičování. Opakování - slova příbuzná. Psaní souhlásek uvnitř a na konci slov. Čtení a práce s textem. Vlastní vyjádření k tématu. Práce v písance. Opis, přepis, diktát.

Úterý - písanka mravenec, učebnice str. 71 cv. 1, PS str. 12.

Středa - Práce s textem - metody Kritického myšlení - skládankové učení.

Čtvrtek - učebnice str. 72.

M - +,- 0-100, úvod do násobení a dělení. (Dokončíme zelenou, fialová str. 1-2).

Úterý - pracovní sešit zelený str. 58+59. Procvičujeme s Matýskem.

Středa - úvod do násobení - fialový pracovní sešit.

Čtvrtek - zelený pracovní sešit str. 60 + 61.

ČvS - Jaro

Úterý - učebnice str. 46, pracovní sešit str. 59.

Čtvrtek- učebnice str. 47, pracovní list Přišlo jaro.

Pátek - plavání.

Mějte se pěkně!