Týdenní plán 12.6. - 16.6.

11.6.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 12.6. - 16.6.

Milí rodiče, milé děti,

tento týden nás čekají závěrečné testy, všechno jsme společně zopakovali.

Čj - Opakování, spojování vět do souvětí, čtení a práce s textem. Zápis vlastních vět. Práce v písance. (Uč.str.101-104, PS str.42-46).

Test si napíšeme v úterý:

Tvrdé a měkké slabiky, přepis psacím písmem, dě,tě,ně, bě,pě,vě,mě, velká písmena ve jménech, druhy vět, párové hlásky, synonyma, antonyma, slova souřadná a nadřazená.

M - násobení a dělení č.4 a č. 5, opakování +,- 0-100, slovní úlohy(fialová str.28-32).

Test si napíšeme ve středu:

Příklady v závorkách, +,- 0-100, dělení a násobení č. 1,2,3,4, úsečka, slovní úlohy, +,- pod sebou.

ČvS - opakování

Test si napíšeme ve čtvrtek:

ČR, adresa, důležitá tel.č., orientace v roce, hodiny, rodina, zvířata, ovoce, hmyz, zdravá svačinka.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková