Týdenní plán 16.1.-20.1.

14.1.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 16.1.-20.1.

Milí rodiče, milé děti,

tento týden začneme psát pololetní testy, proto budou stránky pro nemocné pouze orientační. Den před testem si všechno ještě zopakujeme. V testech nebude žádná nová látka. V úterý si napíšeme ČJ, ve středu M a ve čtvrtek ČvS.

Čj - Souhlásky uč. str. 46-51, Ps str. 31-34. Opis, přepis. Čtení a práce s textem - technika, porozumění.

Test: Přepis vět psacím písmem, druhy vět, slova protikladná, synonyma, nadřazená, souřadná, citově zabarvená.

M - +,- v oboru 0-100(bez přechodu desítek). Zelená str. 8-14. Oranžovou máme k procvičování.

Test: +,- 0-20, +,- 0-100 (desítky, jednotky), slovní úloha.

ČvS - Režim dne str. 52,53.

Test: Orientace v roce(měsíce, dny, hodiny), rodina, doprava, čísla IZS, ptáci, savci.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková