Týdenní plán 17.4. - 21.4.

16.4.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 17.4. - 21.4.

Milí rodiče, milé děti,

tento týden nás čeká uzavření hodnocení za 3. čtvrtletí. V úterý si napíšeme čtvrletní test z ČJ, ve středu z matematiky a ve čtvrtek z ČvS. Co čeká děti v testu je napsáno kurzívou.

Čj - V pondělí se připravíme na test. Spodoba párových hlásek, tvrdé a měkké slabiky, čtení a práce s textem, odpovědi na otázky k textu, vlastní vyjádření písemnou formou, práce v písance. (Čj uč. 72-74 výběr, PS str. 13-15)

Krátký text a odpovědi na otázky k textu. Doplňování - tvrdé a měkké slabiky. Párové hlásky - doplňování podle zdůvodnění. Druhy vět, doplnění správné interpunkce.

M - Vyvozování násobení a dělení, +,- 0-100 (zelená - dokončení, fialová velká str. 2-4, malá str. 1). Ve středu se připravíme na test.

+,- 0-100 v různých typech příkladů, slovní úloha, měření, opakované sčítání - vytváření příkladu násobení podle obrázku.

ČvS - Jaro - les, ptáci. Ve středu se budeme připravovat na test.

Zdraví a nemoc, jaro - měsíce, stavba rostliny, jarní květiny.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková